Kerület: II.
Kategória: Ügyfélszolgálat / telemarketing
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Telemarketinges-ügyfélszolgálatos munkatársakat

6 és 8 órás munkakörbe

keres budapesti call-centerébe a tevékenységi körében piacvezető Ctk.Hu Társkereső Kft.

Ami a feladatod lesz:
Telemarketinges időpont egyeztetés
Meleghívások kezdeményezése regisztrált ügyfeleknek
Prémium szolgáltatás személyes értékesítése
Telefonos és személyes kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
Ügyfelek aktív támogatása a társkeresési folyamatban
A tevékenységek pontos, precíz adminisztrációja, táblázatkezelés

Amit kérünk Tőled:
Érettségi vizsga
Telemarketinges / ügyfélszolgálatos munkatapasztalat
A párkapcsolatok, társkeresés területe iránti érdeklődés
Kitűnő írásos és szóbeli kommunikációs készség
Jó fellépésű, bizalmat ébresztő személyiség
Teljesítmény orientáltság
MS Office alkalmazások ismerete
Coach végzettség előny

Amit kínálunk:
Alapfizetés + teljesítményarányos jutalékrendszer
Igényes, modern munkakörnyezet
Karrierlehetőség mentori és csoportvezetői pozíció betöltésére
Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása tapasztalt vezetők támogatásával
Hosszú távú munkalehetőség
Azonnali kezdés

A munkavégzés helyéről:
II. kerület Millenáris Park
Gerinckímélő székek, állítható magasságú asztalok
Pozitív munkahelyi légkör, fiatal csapat
A jó hangulathoz és eredményes munkához korlátlan kávé

A fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az telemarketing@ctk.hu e-mail címre várjuk.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel