(Hirdetésazonosító: 81364953) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 175 000  Ft Bruttó bér: 182 500  Ft Bruttó bér: 197 500  Ft Bruttó bér: 210 000  Ft Bruttó bér: 205 000  Ft Bruttó bér: 177 500  Ft Bruttó bér: 197 500  Ft Bruttó bér: 200 000  Ft Bruttó bér: 250 000  Ft Bruttó bér: 175 000  Ft
Sürgős! Céges

Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: általános iskola
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Vagyonőr
Cégnév: Kona-Sec Kft

Leírás

Budapesten, a X. Kerületben lévő telephelyre keresünk azonnali kezdéssel 1 fő jó kiállású, agilis kollégát 24/48-as portaszolgálatba. Kulturált körülmények, hosszú távú munkalehetőség. Nettó órabér: 700 Ft. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a ter.vez@konasec.hu-ra lehet, címnek kérem írják be: kőbányai telephely
Feladás dátuma: július 20. 14:30.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.