(Hirdetés azonosító: 82523761) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Ügyfélszolgálat / telemarketing
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Office Depot Hungary Kft

Az Office Depot Központjába azonnal betöltendő határozatlan idejű, főállású Telesales munkatársat keres.

Feladatok:

Hideghívások indítása, potenciális új partnerek felkutatása
Értékesítési tevékenység ellátása
Ajánlatok kiadása, adminisztratív feladatok ellátása
Közvetlen kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, bejövő hívások fogadása
Nyilvántartások, riportok vezetése
Folyamatos információ-áramlás biztosítása a cégen belüli területek között

A munkakör betöltéséhez szükséges gyakorlat, képességek, készségek:

Értékesítési, kereskedelmi tapasztalat (minimum 1 év)
Jó kommunikációs készség
Számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
Vevő-, és értékesítésorientált szemlélet
Nagy munkabírás, terhelhetőség
B kategóriás jogosítvány (előny, de nem feltétel)

Amit kínálunk:

Stabil vállalati háttér
Versenyképes jövedelem (bónusz rendszerrel)
Bejelentett munkaviszony
Dolgozói vásárlási kedvezmény
Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye:

Récsei Center (1146, Budapest, Szabó József utca 6.)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, hogy küldje el fényképes önéletrajzát és munkabér igényét az alábbi e-mail címre:

allashirdetes@officedepot.hu
Feladás dátuma: augusztus 9. 08:42.

Kapcsolatfelvétel