Terápiás/Szociális munkatársat keresünk Szeretetházunkba

Feladás dátuma:

ápr 22., 11:42

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
egyetem/főiskola

Cégnév:
Gaudiopolis Szeretetház

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Mentálhigiénés szakember

Leírás

Terápiás/szociális munkatársat keresünk!

Békásmegyeri idősek otthonába keresünk 1 fő terápiás vagy szociális munkatársat azonnali kezdéssel.
Jelentkezés feltétele az 1/2000 SzCsM rendelet szerinti szociális munkatárs, vagy terápiás munkatárs munkakörre előírt felsőfokú / középfokú képzettség megléte.
Fő munkaköri feladatok: az időskorú ellátottak foglalkoztatásának szervezése, mindennapjaik tartalmassá tétele, rendezvények, kulturális események szervezése, lebonyolítása, kiemelt figyelemmel az intézményben 24 fős létszámmal működő demens részlegre.
Intézményünk családias, kulturált környezetben, kiváló munkafeltételek között, összeszokott munkatársi közösséggel várja mindazok jelentkezését, akik szeretnének velünk dolgozni!
Bérezés megegyezés szerint történik, ami mellett vidéki dolgozóinknak utazási költségtérítést biztosítunk.
A felvételnél előnyt jelent a hasonló munkakörben, és különösen a demens idősekkel szerzett tapasztalat.

Elvárásaink: elhivatott, magas színvonalú munkavégzés, empátia, az idősek szeretete.

Munkavégzés helye: 1038 Budapest, Mező u. 12.
Jelentkezni fényképes, fizetési igényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal a email címen vagy a telefonszámon lehet.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 142406192

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód