Tulajdonságok

Multirégió Pest
Kerület: XIV.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Munkakör megnevezése: Egyéb

Azonos tulajdonosi körrel rendelkező új, innovatív fejlesztésekkel foglalkozó vállalkozások termékeik és szolgáltatásaik értékesítése céljából több különböző területre is kollégákat keresnek Területi képviselő (Budapest/Pest megye) munkakörbe!

Amennyiben fontos számodra a siker, az elismerés és a pénz itt a lehetőség, hogy változtass az életeden! Vegyél részt egy vállalkozás jövőjének építésében, már a kezdetektől! A közeljövő vezetőit is most keressük!

Feladatok:
- A potenciális ügyfelek felkutatása, ügyfélkapcsolatok építése, fejlesztése
- Az ügyfelek személyesen történő tájékoztatása az adott termékről/szolgáltatásról
- Konzultatív, az ügyfél igényeire szabott értékesítés, szerződéskötés
- A kapcsolódó adminisztráció precíz elvégzése.

Téged keresünk, amennyiben rendelkezel a következőkkel:
- Felsőfokú végzettség
- Érdeklődő, az emberek felé nyitott személyiség
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- Céltudatos, eredményorientált, kitartó hozzáállás
- Ügyfélközpontú gondolkodásmód
- Tárgyalóképes, elegáns megjelenés
- Pontosság iránti igény

Előnyt jelent, ugyanakkor hiánya nem kizáró ok:
- Önálló, vezető személyiség, mellyel hatni tudsz az emberekre
- Termék- és/vagy szolgáltatásértékesítésben szerzett tapasztalat
- Széleskörű kapcsolatrendszer, melynek középpontja Te vagy.

Amit kínálunk:
- Valós, kimagasló teljesítmény alapú jövedelem
- Kimeríthetetlen ügyfélkör
- Változatos, hosszú távú, biztos munka
- Rugalmasan beosztható munkaidő
- Folyamatos előrelépési lehetőség, vezetői karrier lehetősége.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Sőt, nálunk most részmunkaidősen is kipróbálhatod magad! Hallgasd meg, hogy mit ajánlunk! Oszd meg a lehetőséget ismerőseid között is!

Jelentkezés: Küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled a tjkarrier@gmail.com e-mailcímre, "IE- 01" tárgy mezővel, és várd a hívásunkat!
Feladás dátuma: május 15. 19:45.

Kapcsolatfelvétel