Területi képviselő , Üzletkötő - Értékesítő

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Multirégió
Budapest, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Vas, Veszprém, Zala

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Területi képviselő

Leírás

Területi Képviselő-Értékesítőt, Üzletkötőket
keresünk értékesítési ágazatunkba, Pest megye előnyben, továbbá:
Veszprém, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Fejér, Vas és Zala megyék területére.

A leendő munkatársak feladatai lesznek:
Autótisztítás és ápolásra alkalmas kozmetikai termékek, polírtermékek , eszközök, kiegészítő termékek direkt értékesítése meghatározott túraterv alapján.
Meglévő ügyfélkör fenntartása és fejlesztése.
Új ügyfelek felkutatása.
Heti, havi elszámolások, tervek készítése.

Termékfelhasználóink köre elsősorban:
-autókozmetikák,
-kézi és gépi autómosók,
-érmés autómosók,
-fényezők,
-autódekorosok,
-autókereskedők,
-autóklubbok,
-autószalonok,
-festékboltok,
-autó flották,
-járműboltok,
-alkatrész kereskedések,
-kis és nagy Viszonteladók
-márkakereskedők
-szerszám
-barkács vagy egyéb férfi témakörben kereskedő platformok és helyszínek
-repülő, hajó, tömegközlekedési eszközökkel foglalkozók, stb.

Elvárások
-Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
-Ügyfélközpontú gondolkodásmód
-Felhasználói szintű számítógépes ismeret
-B kategóriás jogosítvány
-Utazási hajlandóság
-Csapat és egyéni munkavégzés

Előnyt jelent:
Az autókozmetikai kapcsolatrendszert és az értékesítési képviselői gyakorlatot előnyként értékeljük. (UNIX, Bárdi Intercar Stb....)

Budapest vagy Pápa város környékén található lakhely a pozíció betöltésénél előny!

Amit kínálunk
-Főállású munkaviszony
-Alapbér és teljesítményarányos jutalékjövedelem
-Vállalati személygépkocsi privát használatra is
-Céges mobiltelefon
-Termékismereti és szakmai támogatás

Céginformáció
Az RX Hungary Kft. a prémium minőségű, svájci Riwax autókozmetikai termékek kizárólagos magyarországi forgalmazója felhasználói számára. 26 éve az országban, tulajdonosváltás óta 3 év alatt a forgalmunk meg tízszereztük ezért jelentkezz ha egy dinamikusan fejlődő cég csapatához szeretnél tartozni.

Üdvözlettel,
Riwax.hu Csapata

Önéletrajzokat ide várjuk:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145073268

Jófogás alkamazás QR kód