Bruttó bér: 8 000 Ft / nap
Kerület: IX.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Tesztelő

Budapestre 9. kerületbe keresünk szortírozó berendezés tesztelésre kollégákat időszakos munkavégzésre. Feladatok teszt dobozok pakolgatása (kb. 3kg). Napi 8 órás munkaidő kb. 3-4 hetes munkavégzésre. Napi nettó 8.000 forintos bérezés, munkaidő 8.00 - 17.00 óráig. Jelentkezni e-mailen lehet "tesztelő" jeligére a toborzas@s-forras.hu címen.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel