Textilklinika - Függöny projektmenedzser Heti 3-4 nap - Vállalkozó is!

Bruttó bér:

480 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Fejér, Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (6 órában)

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Akácfa utca 41

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Projektmenedzser

Tapasztalatod van, lakástextil, függöny, felmérés, termelés, szolgáltatás, szabás-varrás, egyedi kivitelezéssel kapcsolatban?

Kitartó, rátermett vagy? Szereted a pörgést?

Mosolygos vagy? Pozitív a kisugárzásod?

Szereted az embereket? És akarod, hogy a kollégáid is szeresenek Téged?

Az Élet iskolájában szeretnél bizonyítani? Magadnak is?

Vállalod a felelősséget a munkádért?

Akkor Te vagy a mi Szuperhősünk!

Tekintsd meg a weboldalainkat:

Amit kérünk:

-Minimum 3-5 év gyakorlat

-Munkafelvétel

-Kiszállás, helyszíni felmérés, munkafelvétel

-Műszaki felmérő, szerelés vezető "Szaki"-val együttműködés

-Árajánlatok készítése és nyomonkövetése

-A munka előállítása, kidolgozása, dokumentálása

-Lépéssorok kidolgozása, feladatok kiadása munkalapokon

-A fontossági sorrendek felállítása

-Párhuzamosan futó rendelések nyomon követése

-Folyamatos minőség biztosítás, mentorálás

-Leterheltségek, beosztások figyelembe vételével a vállalási határidő meghatározása

-A szabó-varró kollégák segítése, motiválása

-Munkatársak javaslatainak, észrevételeinek kezelése.

-Megrendelők megelégettsége a legfontosabb

-Konkrét, egyértelmű kommunikációra való törekvés

Előny:

-Ruhaipari/textilipari végzettség

-Szolgáltatásban, termelésben szerzett gyakorlat

-Versenyszféra, vállalkozásban szerzett tapasztalat

-Vállalkozóként is dolgozhatsz!

-Szabás-varrás ismeretek

Amit kínálunk:

-Változatos, érdekes munka

-Rugalmas munkaidő,

-Kiemelt kereseti lehetőség

-Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség

-Belvárosi munkahely, családias légkör, jó csapat

Kihívások:

-Legyél Proaktív :)

- Előre látás, előre gondolkodás, előkészítés!

- Teremtsük együtt a közös jövőt!

- Motiváltságoddal, Szuperhősként mutass példát!

Amiért érdemes a Textilklinikát választanod : )

- Belvárosi, légtechnikával felszerelt > télen/ nyáron 22 C -ban dolgozhatsz

- Jó megközelíthetőség > Blaha

- Rugalmas munkaidő, Heti 3-4 nap / Napi 6-8 óra

-Nettó - Heti - 60.000 - 120.000 Ft

- A munkád minőségét, a megbízhatóságod és az együttműködésed értékeljük.

-A rendelések átadása után prémiumot fizetünk.

Juttatások :

-Útiköltség térítés v. albérleti hozzájárulás

-Hétvégi pótlék + ebéd

Kérünk, küldd el a fényképes szakmai önéletrajzod és a kísérő leveled

Írd meg a kéréseidet, a fix elfoglaltságaidat és a kérdéseidet is >

Személy ügyekkel:

hétköznap 16-19 h között tudok foglalkozni.

Amennyiben elküldted önéletrajzodat és nem kaptál választ,
ebben az időszakban küldj SMS-t.

Forrai Péter

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 135005999

Jófogás alkamazás QR kód