Projektmenedzser > Ügyfélszolgálat, online marketing, web

Bruttó bér:

600 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Fejér, Komárom-Esztergom, Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
egyetem/főiskola

Cégnév:
Textilklinika és Szolgáltató Centrum

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Projektmenedzser

Leírás

Cégvezető helyettes Vezérhangya
Ügyfélszolgálat, online marketing, vizuális kommunikáció, web

Vezetői pozícióba akarsz kerülni? Kitartó vagy?
Vannak céljaid? Meg akarod állni a helyed?
Tanulj, fejlődj és lépj előre a ranglétrán. Teremtsd a jövőt!
Az emberi értékek, a családbarát környezet, a rugalmas munkaidő fontosak számodra?
Akkor Téged, mint példaképet, vezetőt, csapattagot keresünk!
Segítjük, kiegészítjük, erősítjük, illetve helyettesítjük egymást!

Tekintsd meg weboldalainkat:

Feladatok, amit kérünk:
Napi, heti munkatervek készítése
Lépéssorok kidolgozása, feladat kiadás munkalapokon
A munkák fontossági és megvalósíthatósági sorrendjének kialakítása
Felmerülő problémák és a kollégák kezelése, egyeztetések
Folyamatos minőségbiztosítás, megegyezés a határidőkben.
Motiválás a heti/havi eredmény lista alapján.
Csoport célok és az egyéni célok egyeztetése, csapatmunka!

Előny:
Előrelátás, előre gondolkodás, előkészítés
Eredmény orientált, kitartó vagy
Termelésben, szolgáltatásban szerzett tapasztalat
Vállalkozói múlt, gondolkodásmód
Felelősség vállalás a csapat munkájáért

Amit kínálunk:
Kiemelt jövedelem: nettó 300.000-600.000 Ft
Betanulási pótlék 3 hónapig
A munkád minősége, a megbízhatóságod és hatékonyságod alapján
adjuk a juttatásokat és a prémiumot.
Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
Belvárosi munkahely, családias légkör, jó csapat
Rugalmas munkaidő
Útiköltség térítés, albérleti hozzájárulás

Kérlek, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a

Kísérő leveledben írd meg kéréseidet, a fix elfoglaltságaidat és a kérdéseidet.

Írd meg, hogy heti hány napot / napi hány órát tudsz vállalni.
Havi 1-2 szombatot tudsz-e vállalni?

A tárgyban tüntesd fel, hogy Vezérhangya

1072 Bp. Akácfa u. 41. (Blahánál)

Nyitvatartás:
Hétköznap 8-20h
Hétvégén 9-19 h

Forrai Péter

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 115580966