Textilklinika ügyfélszolgálat-Heti 3-4 nap rugalmasan-Vállalkozó is!

Bruttó bér:

3 000

Ft / óra

Feladás dátuma:

ápr 22., 10:41
Üzleti
Multirégió
Fejér, Komárom-Esztergom, Nógrád, Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (6 órában)

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Szmoking Bt

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Ügyfélszolgálati munkatárs

Leírás

Szereted a divatot, a ruhákat, textileket?

Talpra esett vagy? Szereted a pörgést? Gyorsan tanulsz?

Szeretnél fejlődni? Elismert, jó szakemberré válni?!

Képes vagy magasra állítani a mércét?

Szeretnél bizonyitani, Magadnak is? Kitartó vagy?

Akarsz tenni a Céljaidért? Meg akarod állni a Helyed?

Meg akarsz felelni az igényes megrendelők magas minőségi elvárásainak?

Akkor Téged keresünk!

Fő állást szeretnél? vagy Másodállást?

Heti 3-4 napot és (havi 1 - 2 szombatot is) tudsz vállalni?

Textilklinika és Szabóság > részmunkaidőben , másodállásban,

délelőtt vagy délutáni és hétvégi munkára,

Rugalmas munkaidőben !

Heti 3- 4 alkalom / Napi 4 - 6 - 8 - 10 óra rugalmasan .

Havi 1-2

szombaton ( vagy vasárnap) is számítunk Rád

Havi 2 hosszú hétvégét biztosítunk

Hétvégén 1 nap / 6 - 8 - 10 óra ( ebéd , pótlék + szabadnap jár )

Beosztásokat, szabad napokat, helyettesítéseket rugalmasan kezeljük.

Feladatok, amiben Rád van szükségünk:

Munkafelvétel /kiadásban együttműködés, teljes körű adminisztráció.

Ügyfélszolgálati vezető munkájának segítése, asszisztencia.

Megrendelések nyomon követése

Amit kérünk:

min. Érettségi, középfokú végzettség

Konkrét, egyértelmű kommunikációs készség

Pozitív kisugárzás, mosoly!

Ügyfél orientáltság

Jó szervező készség

Felhasználószintű számítógépes ismeretek

Angol nyelv társalgási szintű aktív használata

Előny:

Ruhaipari végzettség

Szolgáltatásban, termelésben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

Változatos, érdekes munka

Rugalmas munkaidő, mindent meg tudunk beszélni!

Folyamatos fejlődési és előre lépési lehetőség

Belvárosi munkahely, családias légkör, jó csapat

Elérhető jövedelem: nettó 1750- 2500 Ft / óra + juttatások

Teljesítményed értékeljük, eredményeidet premizáljuk.

Heti elszámolás: Elvégzett munkák alapján.

nettó 50.000 Ft - 80.000 Ft

Havi: nettó 225.000 Ft - 360.000 Ft

Útiköltség térítés, vagy albérleti hozzájárulás

Kérlek, küldd el a fényképes szakmai önéletrajzod a

- ra.

Kísérő leveledben írd meg a kéréseidet, a fix elfoglaltságaidat és a kérdéseidet is.

Textilklinika és Szabóság

A személyügyekkel ->

Hétköznap 15 - 17 h között tudok foglalkozni,

amikor már megérkezett az önéletrajzod !

Szép napot !

Forrai Péter - cégvezető

( ha nem kapsz választ az önéletrajzodra > sms-t írj kérlek )

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 142895157

Jófogás alkamazás QR kód