(Hirdetés azonosító: 88628497) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 180 000  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Munkakör megnevezése: Titkárnő, Titkár
Cégnév: Nyílászáró Budapest

Budapesti nyílászárós irodánkba keresünk titkárnőt teljes munkaidőbe!

Az ideális jelölt jó kommunikációs és probléma megoldó képességgel rendelkezik, precíz, agilis, könnyen tanul és az ügyfelekhez minden esetben kedves.

Feladatok:
-Telefonok kezelése, kapcsolattartás az ügyfelekkel
-Adminisztráció
-Postázási feladatok
-E-mailek kezelése
-Termékbemutatás, Ügyfélfogadás

Amit nyújtunk:
-Versenyképes jövedelem (nettó 180.000)
-Fiatalos csapat
-Sokszínű feladatkör
-Teljesítmény értékelés alapján év végi bónusz

Munkavégzés helye: Bp, XIII. ker.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, fényképes Önéletrajzzal jelentkezzen a nyilaszaro.budapest.xiii@gmail.com e-mail címen!
Feladás dátuma: február 12. 09:16.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel