Tulajdonságok

Kerület: XII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Pénztáros

Budapesten 8. és 12. kerületi trafikunkba eladót keresünk azonnali kezdéssel. Az üzlet közlekedési csomópontokhoz közel helyezkedik el, frekventált környezetben, a 12. kerületi boltunk Magyarország első számú bevásárló központjának az épületében.
Pánik gombbal, kamerákkal és a rendőrségre bekötött riasztóval felszerelt, mind a két bolt. A 8. kerületi bolt este biztonsági őrrel ellátott.

Amit nyújtunk:
-Erzsébet utalvány
-Kiemelkedő fizetés
-Forgalom utáni jutalék
-Kor szerinti szabadságolás
-Plusz munkával magasabb fizetés elérése

Elvárás:
Trafikos múlt előny, de nem feltétel.
-Büntetlen előélet
-Megbízhatóság
-Rugalmasság
-Terhelhetőség
-Nincs korhatár, idősek is jelentkezhetnek, csak magabiztos számítógép kezelési tudással kell rendelkezni

Jelentkezni kizárólag a b.erniyyy@gmail.com email címen lehet fényképes önéletrajz formájában!
Feladás dátuma: szeptember 26. 12:05.

Kapcsolatfelvétel