1 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Pultos

Elég volt a kísérletezésből? Hosszú távra keresel megbízható helyet? Akkor olvasd tovább!
Népszerű, közismert, igazán családias (nem csak púder) kávézóba keresünk lelkes, pörgős, leinformálható Kollégát, aki szeretne egy szuper csapatban gondtalanul, jókedvűen dolgozni. Nem baj, ha nem ez a végzettséged, csak légy szorgalmas, nyitott és turbós némi gyakorlattal! Előny, az önállóan is dolgozó kolléga vagy, pultos/felszolgáló aki manuális kávé gépen alapszinten gyakorlott (forgalmas minőségi kávézóban, hálózatban szerzett minimum pár hónapos gyakorlat). Angol nyelvtudás vendéglátós vagy társalgási szinten AlapkÖvetelmÉny! Adott az azonnali munkakezdés lehetősége, a jókedv, a profi képzés, az erkölcsi és anyagi megbecsülés és az előrelépés lehetősége, mi hosszú távon gondolkodunk. Fényképes, részletes önéletrajzodat korábbi munkahely vagy iskola megnevezésével és minimális FizetÉsi IgÉnyed megjelölésével kérlek küldd el az alábbi email címre: hatvani59@gmail.com és NE ITT Üzenj! Nem baj, ha nem vagy profi, csak légy becsületes, lelkes és szorgalmas!!!!!
Köszönöm, ha megérted, csak abban az esetben tudok válaszolni, ha első körben Rád esik a választás.
Feladás dátuma: augusztus 12. 13:30.

Kapcsolatfelvétel