(Hirdetés azonosító: 90131135) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: IT / telekommunikáció
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Webdesigner

Leírás

Ami a feladatod lesz, ha együtt dolgozunk majd:

-Pain point-ok feltárása, termékelemzés - és tervezés.
-Felhasználói bázis-kutatás, viselkedéselemzés, megoldási javaslatok prezentálása.
-AB tesztek előkészítése (HTML, JS).
-Aktív részvétel a döntéshozatalban a tesztekből kinyert adatok alapján.
-Szoros együttműködés UX és BI csapattal.

Mit várunk tőled?

-UX vagy Frontend területen eltöltött minimum 3 év tapasztalat.
-UX folyamatokban való jártasság.
-Legyen erős tudásod a következőkben: HTML, JS, Hotjar.
Ismerd az Adobe programokat.
-Előnyt jelent, ha használtad már a Jira, Confluence, Abtasty, Optimizely szoftvereket.
-Továbbá, folyamatosan képezd magad, és használd szakmai tudásod.
-Írj és beszélj aktívan angolul.

Amit mi kínálunk cserébe:

-Juttatásként egy egész csomagot kapsz: fizetés, bónusz, cafetéria, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés, tréningek, All You Can Move kártya is.
-És persze van kávé, tea, kóla, gyümölcs és süti napok, pingpong, csocsó, darts.
-Nálunk a legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz.
-Nyitottak vagyunk az új technológiák megismerésére és alkalmazására.
-Csapatunk egyszerre profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely.
-Ha nyitott vagy rá, ellátogathatsz külföldre is, hogy új ismeretekre tegyél szert tréningeken vagy konferenciákon.
-Tőlünk folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni.
-Ha érdekelnek más területek is, nem szabunk gátat a tudásvágyadnak, bármilyen meetingünkre bemehetsz.
-Nem kérjük, hogy túlórázz, fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya.
-Ha kutyatulajdonos vagy, és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is behozhatod magaddal.
-Csatlakozhatsz focicsapatunkhoz, vagy a szurkolói klubunkhoz.
-Ha már elég ideje dolgozol velünk, munkavállalói hűségprogramunkban még több juttatás illet majd meg téged.
Feladás dátuma: március 20. 16:04.
Az álláshirdető adatai

Bemutatkozás

A Schibsted Media Group 30 országban 6900 alkalmazottat foglalkoztató nemzetközi médiacsoport. A vállalat célja, hogy a 3 általa képviselt területen, melyek az apróhirdetések, a befektetések és a média globális vezetővé váljon. A Schibsted magyarországi vállalata a Schibsted Classified Media Hungary Kft. jelenleg két vezető márkával, a Jófogás és a Használtautó brandekkel van jelen a hazai e-kereskedelmi piacon. A Használtautó 2010-ben egy online autós magazin indításával, az Autónavigátorral bővítette portfólióját.

Schibsted Állások adatkezelés

Schibsted Állások adatvédelmi tájékoztató / nyilatkozat megtekintése

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE