Ügyfélkapcsolati munkatárs - diszpécser

Feladás dátuma:

márc 28., 13:05

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
SZERVIZ-TRANS Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Diszpécser

Leírás

Feladatok:
Beérkező megrendelői telefonhívások fogadása és kezelése, szolgáltatásunk értékesítése, árajánlatok készítése, a cég képviselete a szolgáltatás teljesítése során felmerülő kérdésekben
A kapcsolódó nyilvántartási rendszerek kezelése, adatszolgáltatás
Meglévő ügyfélkörünk igényeinek kiszolgálása, ügyfél elégedettség növelése
Beérkező ügyfélmegkeresések alapján sikeres értékesítés
Szükség szerint fuvarszervezés, a gépjárművezetők telefonos irányítása

Fontos tudnod, hogy:
A munkában kiemelt szerepet kap a telefonos kapcsolattartás, ezért olyan Kollégát keresünk, aki nem idegenkedik a munkavégzés ezen formájától
Értékesítési tevékenységünk nem hideghívások segítségével történik, hanem meglévő ügyfélkörünk, vagy hirdetéseink alapján beérkező ügyfélkezelés a legfőbb feladat

Elvárások:
Jó kommunikációs készség (szóban és írásban egyaránt)
Jó szervező- és problémamegoldó készség
Nagyfokú precizitás
Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent:
Híváskezelési gyakorlat, telefonos szolgáltatás értékesítési tapasztalat előnyt jelent
Budapest és az agglomeráció városismerete, jó tájékozódás
Tapasztalat fuvarszervezés és/vagy telefonos szolgáltatás értékesítés terén

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő cég, jó hangulatú csapat
Hosszútávú munkalehetőség, kiszámítható jövő.
Modern, kényelmes iroda, tömegközlekedéssel is jól megközelíthető, frekventált helyen
A pozíció betöltéséhez nem szükséges angol nyelvtudás

Céginformáció:
Piacvezető építési törmelék konténeres szállításával és annak szelektív feldolgozásával foglalkozó KKV cégünk keres 6 fős értékesítői csapatába új kollégát. Cégünk a XVII. kerületben található: telephelyünk a Vidor utcában, az irodánk (a munkavégzés helye) a Ferihegyi út elegáns részén egy újépítésű lakásirodában helyezkedik el. (1172 Budapest Ferihegyi út 26.).

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146677934

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

SZERVIZ-TRANS Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód