Ügyfélszolgálat délelőttös munkatárs - Ruhaklinika

Bruttó bér:

3 000

Ft / óra

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (6 órában)

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
szmoking bt

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Ügyfélszolgálati munkatárs

Leírás

Megakarod állni a helyed a munkában? Kitartó vagy?!

Szorgalmas vagy? Gyorsan tanulsz? Talpra esett vagy?

Akkor Téged keresünk heti 3-4 nap / 6 óra délelőttös hatékony munkára.

Szuper anya vagy?

Elvitted a gyereket az oviba, az iskolába ?!

Keresd meg Te is a játszótársaidat a Ruhaklinikánál.

Ha a szabómesterekkel , bőrdíszművessel is, jól együtt tudsz dolgozni, akkor a munka is gyerekjáték.

Szeretnéd bizonyítani , hogy jó szervező , " Idővarázsló "vagy ?

Szereted a " pörgést "?

Tudsz a cég, a csapat > mozgató rugójává válni?

Akkor Te vagy a mi Szuperhősünk!

Tekintsd meg a weboldalainkat:

Kereseti lehetőség részmunka időben

nettó órabér 1500Ft -tól 2500Ft-ig
nettó 200.000.- 300.000.- Ft / hó + juttatások

Teljes munkaidőben:

nettó 300.000- 450.000 Ft / hó + juttatások

Részmunkaidő/ másodállás:

- heti 20-30 óra (heti 3-4 munkanap/6-8 óra)

- elsősorban délelőttönként számítunk rád, 6 órában rugalmasan

Beosztásokat, szabad napokat, helyettesítéseket rugalmasan kezeljük

- havi 1-2 szombat (vasárnap ) délelőtt tudsz jönni ?

( Nem kötelező + pótlék + Pénz + ebéd + Szabad hosszúhétvégéket is adunk)

Feladatok, amiben Rád van szükségünk:

Munkafelvétel /Munkakiadásban együttműködés, teljes körű adminisztráció.

Ügyfélszolgálati vezető munkájának segítése.

Rendelés koordináció. A megrendelések nyomon követése

Amit kérünk:

-Pozitív kisugárzás, mosoly!

-Ügyfél orientáltság

-Konkrét, egyértelmű kommunikációs készség

-Jó szervezőkészség

-Gyors, pontos, gyakorlott számítógép kezelés

-Angol nyelv társalgási szintű aktív használata

-min. Érettségi, középfokú végzettség

Előny:

-Ruhaipari végzettség

-Szolgáltatásban, termelésben szerzett gyakorlat

-Versenyszféra, vállalkozásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

-Változatos, érdekes munka

-Rugalmas munkaidő

-Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség

-Belvárosi munkahely, családias légkör, jó csapat

Kihívások:

-Legyél Proaktív :)

- Gondolkodj előre > Segíts Magadon !

- Teremtsük együtt a holnapot és a közös jövőt !

- Motiváltságoddal , Szuperhősként példát mutass !

Amit nyújtunk:

- Belvárosi > légtechnikával felszerelt télen/ nyáron 22 C fok munkahely,

- Jó megközelíthetőség > Blaha

- Rugalmas munkaidő

- Az elvégzett feladatok, átvett / átadott munkák alapján,
a munkádat értékeljük, teljesítményed után átadási
prémiumot adunk.

Juttatások :

-Útiköltség térítés, albérleti támogatás

-Hétközben is adunk szabadnapot

-Hétvégén pótlék + ebéd

Kérünk, küldd el a fényképes szakmai önéletrajzod és kísérő leveled

Írd meg a kéréseidet, a fix elfoglaltságaidat és a kérdéseidet is.

Másodállásban, részmunkaidőben >

Heti hány napot és napi / heti kb. hány órát tudsz vállalni?
Havi 1-2 szombat délelőtt tudsz-e vállalni?

A tárgyban tüntesd fel:

Ruhaklinika > Délelőttös Ügyfélszolgálat > Szuperhős

Személy ügyekkel:

hétköznap 16-19 h között tudok foglalkozni.

Amennyiben elküldted önéletrajzodat és nem kaptál választ,
ebben az időszakban küldj sms-t.

Forrai Péter

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 134031725

Jófogás alkamazás QR kód