Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Ügyfélszolgálati munkatárs
Cégnév: Furniture1 Kft

Leírás

Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk!
Szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni? Cégünk növekszik, és ügyfélszolgálati munkatársat keresünk!
A főbb feladat ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben, bejövő hívások fogadása, rendelések visszaigazolása. A munkavégzés helye Budapest, 6. kerület. Társalgási szintű angol nyelvtudás előny. Elvárás: ügyfél orientált hozzáállás. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Jelentkeznél? Küldd el fényképes önéletrajzodat az info@butor1.hu e-mail címre!
Feladás dátuma: január 22. 09:47.

Kapcsolatfelvétel