Tulajdonságok

Országos
Kerület: XIII.
Kategória: Ügyfélszolgálat / telemarketing
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Ügyfélszolgálati munkatárs

A Hoppline Kft. egy termék kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó magyar tulajdonú cég.

Folyamatosan növekedő, pörgős, energikus szervezetünkbe

Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk

Feladataid lesznek:
- kezelni a bejövő e-maileket, telefonhívásokat és elvégezni az ezekkel kapcsolatos adminisztrációt
- kezelni a beérkező panaszokat
- egyeztetni a vásárlókkal a kimenő hívások indítása során
- nyilvántartások készítése, vezetése
- megválaszolni az ajánlatokhoz érkezett hozzászólásokat
- kapcsolattartás a szállítókkal, vevőkkel
- a raktárba és a termék átvételi pontba beérkező és onnan kimenő áruk fogadása, elrendezése, nyilvántartása

Feltételek:
- kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
- képesség párhuzamosan több feladat ellátására
- jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség, terhelhetőség
- az újításra mindig fogékony, vállalkozó kedvű személyiség
- kulturált, egyben határozott fellépés
- felelősségteljes, önálló munkavégzés
- kedves, mosolygós, vidám és empatikus legyél
- stresszhelyzetben is könnyen találd fel magad

Amit kínálunk:
- bejelentett munkaviszony, korrekt fizetés, fix bér
- változatos munkakör, fejlődési, tanulási lehetőséggel
- önálló, felelősségteljes munka
- kiváló munkahelyi légkör
Munkavégzés helye: Budapest XIII. és XV. kerület

Jelentkezésed módja:
Kérünk, amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, rövid, lényegre törő, fényképpel és fizetési igényed meghatározásával ellátott önéletrajzodat, küldd el az tatrai@hoppline.hu e-mail címre. Beadási határidő: 2017. október 13. Siess, a gyorsaságot is értékeljük!
Feladás dátuma: szeptember 25. 17:34.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel