Tulajdonságok

Kerület: XVI.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ügyfélszolgálati munkatárs
Cégnév: Global Safety Kft

Munka- és tűzvédelmi szaktanácsadással foglalkozó cég napi 8 órában ügyfélszolgálati referens munkára munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest
Amit kínálunk
Családias, nyugodt környezet
Versenyképes jövedelem, juttatási csomag
Hosszú távú, biztos munkahely
Fejlődési lehetőség
Alapvető feladatok
Általános irodai és sales/értékesítési asszisztensi feladatok ellátása
Partneri hálózat kezelése, partneri hálózat bővítése, új partnerek felkutatása
Hírlevelek készítése, kiküldése
A cég speciális termékeire vonatkozó marketing és kereskedelmi feladatok koordinálása, megvalósítása, értékelése
Havi kimutatások, riportok készítése
Weboldalak, közösségi média kreatív támogatása
Elvárások
Minimum középfokú végzettség
Monotonitás-tűrés
Jó kommunikációs készség
Értékesítésben szerzett tapasztalat
Pontos, precíz munkavégzés
MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet a posztos.brigitta@globalsafety.hu címre várjuk.
Feladás dátuma: május 28. 21:45.

Kapcsolatfelvétel