1 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Munkakör megnevezése: Adminisztráció vezető
Cégnév: IMARCOM Kft

Leírás

Imarcom Kft.

Dinamikusan fejlődő, elsősorban a nagyvállalati szektorban tevékenykedő szoftverfejlesztő kisvállalkozás munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Ügyvezető asszisztens
Főbb feladatok, munkák:
-A cég vezetésének napi munkájának segítése
-Pénzügyi számlák előkönyvelése, kapcsolattartás a könyveléssel
-Számlák, teljesítési igazolások elkészítése.
-Banki feladatok, utalások, ellenőrzések stb.
-Belső munkafolyamatok, projektek nyomon követése
-Ajánlatok összehasonlítása, döntés előkészítése
-Ügyfelekkel való kapcsolattartás
-Jelentések, bevallások, statisztikák előkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:
-Felsőfokú, végzettség
-Önálló munkavégzés
-Jó problémamegoldó, analitikus, kommunikációs képesség
-Excel, Word rendszerek alapos ismerete
-Hasonló pozícióban szerzett többéves tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
-B kategóriájú jogosítvány
- IT rendszerek felhasználásában szerzett felhasználói gyakorlat,

Amit kínálunk:
-Versenyképes jövedelem
-Sokoldalú munkavégzés, kiváló fejlődési lehetőség
-Fiatalos lendületes csapatban való munkavégzés

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. Kerület, (Nádorliget Lakópark)

Munkaidő: napi 6-8 óra
A jelentkezéseket fizetési igény, megjelölésével, az alábbi email címre várjuk: jelentkezes@jweb.hu
Feladás dátuma: május 20. 19:33.

Kapcsolatfelvétel