(Hirdetés azonosító: 82534434) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 237 000  Ft / hó Bruttó bér: 246 000  Ft / hó Bruttó bér: 231 000  Ft / hó Bruttó bér: 252 000  Ft / hó Bruttó bér: 300 000  Ft / hó Bruttó bér: 213 000  Ft / hó Bruttó bér: 237 000  Ft / hó Bruttó bér: 216 000  Ft / hó Bruttó bér: 237 000  Ft / hó Bruttó bér: 237 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: IV.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Adminisztratív munkatárs
Cégnév: Silky Light Kft

Nemsokára vége a nyárnak és feltöltődve, új lendülettel belevágnál egy szuper álláslehetőségbe? Ha szeretnél egy fiatalos, jó hangulatú társaságban dolgozni ahol elismerik munkádat mind anyagilag mind egzisztenciálisan, akkor nincs más dolgod mint jelentkezni hozzánk irodai adminisztrátornak.

Az álláshoz tartozó elvárások:

-Minimum középfokú végzettség
-Precíz munkavégzés
-Megbízhatóság
-Csapatszellem

Amit kínálunk:

-Stabil cégháttér
-Ingyenes továbbképzések
-Hosszútávon továbblépési lehetőségek
-Fix+teljesítményarányos jövedelem
-Útiköltség támogatás

A fényképes önéletrajzokat az irodaiallasok00@gmail.com e-mail címre várjuk.
Feladás dátuma: szeptember 6. 17:31.

Kapcsolatfelvétel