Tulajdonságok

Kerület: I.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Éttermi dolgozó

Hostesst keresünk éttermünkbe az I. kerületben található Ramazuri Bistronomyba valamint fagylaltpultost teraszhelységünkre.

A hostess/ host, akit keresünk:
-pozitív megjelenésű, kisugárzású
-kedves, segítőkész, türelmes, kommunikatív
-kiválóan kommunikál angol nyelven (olasz, spanyol nyelvtudás előnyt jelent)
-szeretné megismerni az étterem komplex működését, ez elengedhetetlen feladata elvégzéséhez-
-Feladata: vendégek fogadása, ültetése, étlap adás, beszélgetni velük, amennyiben a helyzet megkívánja, ételek-italok ismerete, arról a vendégek tájékoztatása
-Munkaidő: napi 7-8 óra havi 15 nap (hétvége is ), nem szezonális
-Órabér: netto 1000 Ft, ebéd,kávé

Augusztus-szeptember hónapokra keresünk fagylaltpultos kollégát.
-Munkaidő: napi 7-8 óra havi 15 nap (hétvége is )

A fényképes önéletrajzokat a job@ramazuri.com címre várjuk.
Feladás dátuma: augusztus 10. 19:23.

Kapcsolatfelvétel