Útépítő építésvezetői álláslehetőség a Sándoraszfalt Útépítő Kft-nél

Bruttó bér:

700 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 20., 08:09
Multirégió
Bács-Kiskun, Békés, Csongrád-Csanád, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum
Munkakör megnevezése:
Építőipari munkás

Útépítő építésvezetői álláslehetőség a Sándoraszfalt Útépítő Kft.-nél.

Feladatok: kisebb-nagyobb út, járda, csomópont építések, felújítások koordinálása, építésvezetése, minőségellenőrzése. Adminisztrációs és logisztikai feladatok: kitűzések, felmérések, építési napló vezetése, anyagok rendelése, kapcsolattartás megrendelővel.
Főbb munkaterületünk Budapest, Közép- és Dél-Magyarország.

Szakmai végzettség feltétel:
- minimum útépítő vagy mélyépítő végzettség
- minimum igazolt 2 év szakmai gyakorlat/tapasztalat

Kiemelt előnyben részesül az FMV jogosultság megléte

Alapfeltétel a B kategóriás jogosítvány megléte

Amit kínálunk:
- hosszútávú, teljes munkaidős határozatlan munkaszerződés
- versenyképes jövedelem
- céges autó, nincs útiköltség
- céges korlátlan telefonkártya
- előleg biztosítása
- év végi prémium fizetése
- biztos munkahely

A Sándoraszfalt Útépítő Kft. 2011 óta stabilan működik, tehát tervezhetsz velünk, számíthatsz ránk.

Várjuk jelentkezésedet az alábbi elérhetőségeken:
Tel:
Web: sandoraszfalt.hu

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147203223

Jófogás alkamazás QR kód