Egyedi ajánlat!

Üzemi munkatárs

Feladás dátuma:

okt 6., 08:55
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
általános iskola

Cégnév:
Ú.Bypass kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Betanított munkás

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Leírás

Üzemi Munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület
Munkakör:
Cégünk a híradástechnikai eszközök fejújításának, javításának területén nyújt innovatív és forradalmi újításokat, megoldásokat partnereinek. Direkt és indirekt csatornákat használva bővítjük partneri körünket. Folyamataink bővítésének okán híradástechnikai eszközök és tartozékaik, tisztításához és csomagolásához keresünk tisztító, csomagoló, tesztelő kollégákat.
Elvárások:
- Minimum 8 általános iskolai végzettség
- Windows és MS Office felhasználó szintű ismerete.
- Szabálykövetés
- Monotonitástűrés
- Kézügyesség
- A csapatmunkában való aktív részvétel
Feladatok:
- Berendezések és tartozékaik funkcionális tesztje, teszt eredmények kiértékelése.
- Beltéri egységek számítógépen történő rögzítése, csomagolása, tartozékok (kábel, távirányító, előfizetői kártya, tápegység) tisztítása, csomagolása.
- Kittek (egységcsomagok) előkészítése, összeállítása

Munkahely: Csepel, posztógyár területén
Munkaidő: H-P 07:30-16:00 / 3 hónapos munkaidőkeret
Munkakezdés: Azonnal
Juttatások: alapbér + Cafeteria

Jelentkezés: Kérjük, küldje el önéletrajzát nettó fizetési igény megadásával és a munkakör megnevezésével a megadott e-mail címre,

A jelentkezést csak e- mailben tudjuk fogadni!

Hirdetés azonosító: 148215637

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 14 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!