(Hirdetés azonosító: 85682911) Hirdetés kezelése »
2 db

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Ügyfélszolgálat / telemarketing
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ügyfélszolgálati munkatárs
Cégnév: Schibsted Hungary (Jófogás/Használtautó.hu)

Van némi tapasztalatod abban, hogy kell az ügyfeleknek segíteni? Esetleg pálykezdő vagy, de szívesen megtanulnád az ügyfélszolgálatos trükköket? Szeretnél továbbfejlődni egy fiatal, pörgős és vagány online cégnél? Munka közben csocsóznál, ping-pongoznál vagy darts-oznál egyet?

Ha legalább két kérdésre IGEN a válaszod és szívesen dolgoznál a Használtautó.hu és a Jófogás csapatában, akkor jelentkezz hozzánk!

Egy mindenre elszánt, ügyfélközpontú csapat részeként az alábbi feladatokat látod majd el:

- Izgalmas nyomozás az irodán belül (a felmerülő ügyfélproblémák forrásának felkutatása és megoldása).
- Kapcsolattartás az üzleti ügyfelekkel e-mailen és telefonon.
- Szerződések adminisztratív előkészítése, iktatása, nyilvántartása a megfelelő rendszerekben.
- Mindezek mellett kapcsolatot tartasz és szorosan együttműködsz az értékesítői, a pénzügyi és a product csapatunkkal.
- A számlázással kapcsolatos ügyintézést is Te fogod végezni.

Amit mi kínálunk cserébe:

- XIII. kerületi díjnyertes irodai környezet, modern eszközök.
- Csapatunk egyszerre profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely.
- Nem kérjük, hogy túlórázz, fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya.
- Ha kutyatulajdonos vagy és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is behozhatod magaddal.
- Ha focizol, csatlakozhatsz a céges focicsapatunkhoz vagy szurkolói klubunkhoz.
- És persze van kávé, tea, kóla, gyümölcs és süti napok, pingpong, csocsó, darts, cafetéria és bonusz, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés és All you Can Move kártya is :-)

Néhány dolgot azért kérünk is:

- Legyen legalább középfokú végzettséged (ha diplomád van, az sem baj).
- Előnnyel indulsz, ha beszélsz angolul és tudásodat mered is használni.
- A MS Office használata ne okozzon gondot.
- Kommunikálj lényegre törően és türelmesen, legyél pontos, precíz.
- Ha jó a helyesírásod, a szervezőkészséged is remek és a rugalmasság mintaképe vagy, akkor ezt az állást neked találták ki.
- Hatalmas előnyt élvezel, ha dolgoztál már hasonló területen, nem új számodra az ügyfelek és ügyfélszolgálat világa.
- Legyél tanulékony, lelkes, határozott és felelősségteljes.
- Hosszútávon tervezz velünk, mert mi sokáig szeretnénk veled dolgozni.
- Érezd magad jól a mi szuperjófej, fiatal szellemiségű, lendületes csapatunkban.
- Ha elhívnak a kollégák munka után egy bambira, ne lepődj meg! :-)

Ha szívesen megnéznéd irodánkat és érdekel is a munkalehetőség, akkor küldd el jelentkezésed bérigénnyel együtt az alábbi linkre kattintva:
Feladás dátuma: november 7. 14:15.
Az álláshirdető adatai

Bemutatkozás

A Schibsted Media Group 30 országban 6900 alkalmazottat foglalkoztató nemzetközi médiacsoport. A vállalat célja, hogy a 3 általa képviselt területen, melyek az apróhirdetések, a befektetések és a média globális vezetővé váljon. A Schibsted magyarországi vállalata a Schibsted Classified Media Hungary Kft. jelenleg két vezető márkával, a Jófogás és a Használtautó brandekkel van jelen a hazai e-kereskedelmi piacon. A Használtautó 2010-ben egy online autós magazin indításával, az Autónavigátorral bővítette portfólióját.

Schibsted Állások adatkezelés

Schibsted Állások adatvédelmi tájékoztató / nyilatkozat megtekintése

Térkép

A bolt további hirdetései

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE