Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs

Folyamatosan, fejlödő Kereskedelmi cégünkhöz, munkatársakat keresünk, Ferenciek terén lévő irodánk bővitése céljából,telefonos asszisztensi és szaktanácsadói pozicióra.Saját márkás, wellnes és közérzetjavitó termékek forgalmazásával foglalkozunk, több Budapesti elegáns irodánkba várjuk leendő kollegáinkat.
Ha kellő kitartásod és pozitiv szemléleted van, szeretsz és tudsz csapatban és egyénileg is dolgozni akkor itt a helyed. Cserébe mi biztositjuk a kellemes irodai környezetet, vidám csapatot, kiemelkedő bérezést és a gyors előrelépési lehetőséget.
Küldd el fényképes önéletrajzod: hrvezeto01@gmail.com cimre, és a lehető leghamarabb felveszem veled a kapcsolatot.
A tájékoztatás nem teljes körü.
Feladás dátuma: március 21. 11:48.

Kapcsolatfelvétel