(Hirdetés azonosító: 89388870) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Stavmat Építőanyag Kereskedelmi Zrt

Leírás

Üzletkötő
kollégánkat keressük a PÉcsi telephelyünkre

Feladatok:
új ügyfelek bevezetése a Stavmat hálózat elégedett vevőinek körébe
viszonteladói hálózat támogatása, bővítése
szaktanácsadás kiemelt partnerek részére
árajánlat készítése, megrendelések és szállítások lebonyolítása, nyomon követése
a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése (Word, Excel, SAP használatával)

Elvárások:
építőiparban, vagy építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat
Hiteles kommunikáció, lendületes munkavégzés
MS Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
bejelentett, hosszú távú, stabil munkahely
megbízható vállalati háttér egy több mint 60 éves szakmai múlttal rendelkező cégben
határozatlan idejű munkaszerződés
pontos eligazítás, betanítás az első hetekben
kellemes munkakörnyezet, csapatépítő program
versenyképes juttatások (többek között: munkába járás, Cafeteria, teljesítménnyel arányos prémium, kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőben)
fejlődési lehetőség, továbbképzések
cégautó, céges laptop/mobiltelefon használat

Munkavégzés helye, ideje:
Pécs és környéke, teljes munkaidő

Ha úgy érzed, szívesen csatlakoznál társaságunk lendületes csapatához, küldd el nekünk a fényképes önéletrajzod BÉrigÉnnyel az allas601@stavmat.hu címre
Feladás dátuma: április 30. 10:43.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel