Üzletvezető

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
egyetem/főiskola

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Üzletvezető, Boltvezető

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Budapest 5kerületi belvárosi ettermünkbe üzletvezető/ felszolgáló kolegákat keresünk kiemelt béreszéssel
Feladatok, melyek kollégánkra várnak: o Vendégelégedettség és a minőségi kiszolgálás folyamatos biztosítása o Pincérek, pultosok, konyhai és éttermi dolgozók munkájának koordinálása és felügyelete, munkaidő-beosztás elkészítése o Higiéniai előírások HACCP rendszer betartása, betartatása o Rendezvények zökkenőmentes lebonyolításának biztosítása o Nyitási és zárási feladatok elvégzése

A pozícióhoz tartozó elvárások: o aktív angol nyelvtudás o min. 2-3 év vezetői tapasztalat o igényes munkavégzés, ügyfélközpontúság o kiváló kommunikációs készség o rendszerben való gondolkodás o problémák hatékony és határozott kezelése

Amit biztosítani tudunk: Versenyképes jövedelem megegyezés alapján

Szakmai fejlődési lehetőség

Igényes munkakörnyezet

Stabil, kiszámítható munkarend és stabil tulajdonosi háttér

Jelentkezési lehetőség:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147791856

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 47 napja