Kerület: VII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Műszakvezető

A Cégünk Budapest VII. kerületi SPAR Partner élelmiszer áruházába keres vezetői munkatársat,műszakvezetői,kereskedelmi vezetői, munkakörbe:
minimum 2-3 év tapasztalat élelmiszer kiskereskedelem (szupermarket kategoria) vezetésében hasonló pozícióban.
körülbelül12-15 fős létszámú csoport vezetése.
Igazolt szervezési és analitikus készség
Értékesítés orientált vezetési és döntéshozatali képesség
Erős merchandising készség, kreativitás
Készség az önálló kezdeményezésre és felelősségvállalás minden cselekedetért.
Készség a stratégiai, taktikai és az operatív munkára
Képesség több, egy időben zajló feladat koordinálására, a gyors közegben való munkára, a prioritásokkal való hatékony munkára
Képesség az egyenes és meggyőző kommunikációra célokról, információkról és elvárásokról a munkatársak irányába
Kreativitás és nyitott gondolkodás
Képesség a munkatársak fejlesztésére
Kiváló motivációs készség.
Elérhetőség folyamatosan.( müködési idő alatt)
-széleskörű áruismeret, készletgazdálkodás magas szinten
- felhasználó szintű számítógépes ismeret
- Image (Spar) program felhasználó szintű ismerete előny!

Jelentkezés fényképes, részletes szakmai önéletrajzzal esetleg referenciával az alábbi e-mail címen:
mr.laszlokun@gmail.com

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel