(Hirdetés azonosító: 86474513) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: II.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Üzletvezető, Boltvezető
Cégnév: The Tobacconist Bt

Leírás

Magadra ismersz?
- Üzletvezető vagy és váltani szeretnél?
- Vagy üzletvezető-helyettes vagy és szeretnél előrelépni?
- Vagy unod, hogy te csinálsz mindent az üzletben, mégis csak eladóként foglalkoztatnak?
- Vagy szülés előtt hasonló munkakörben dolgoztál, most visszatérnél gyesről, de kisgyerekkel senki nem akar foglalkoztatni?

Igen? Akkor gyere hozzánk dolgozni!

Egy 5 fős csapat irányítását szeretnénk rád bízni!
> Neked kell megszervezni és ellenőrizni az eladók munkáját;
> A feladatod lesz 2 üzlet napi operatív működésének koordinálása, a kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása;
> Te adod le a dohánytermékek rendeléseket;
> Felügyeled az egyéb áru rendeléseket;
> Egyeztetsz a beszállítókkal, optimális készletszint kialakítására törekszel, vezeted a negyedévenkénti leltározást.

Előnyt jelent, ha mindezekben már van tapasztalatod, különösen, ha mindezt már más dohányboltban szerezted.

Mindezért cserébe
# mi megbecsüljük a munkád,
# lehetőséged lesz önálló döntéseket hozni, gazdálkodni az időddel,
# kulturált környezetben dolgozhatsz igényes vevőkörrel, jó fej tulajdonosok irányítása mellett,
# havi és éves bónuszt, illetve mobiltelefont is kapsz
# szakmai tréningeken vehetsz részt

Munkavégzés helye: Budapest 1024 Lövőház u. (a Széll Kálmán tér mellett)

Jelentkezés: e-mailben fényképes szakmai önéletrajzzal az allas.dohanytrade@gmail.com címen, lehetőleg az elvárt bérigény megjelölésével.

Várjuk jelentkezésed.
Feladás dátuma: november 28. 11:43.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel