9 db
Egyedi ajánlat!

Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Üzletvezető, Boltvezető

Ha szeretnél a 7 főből álló fiatal társaságunk nyolcadik tagja lenni,aki vezetné és összefogná a fiatalokat,akkor keress meg minket!
Amit várunk:
- Folyékony angol nyelvtudás szóban,írásban
- Jó kommunikációs készségek
- Pontosság,precizitás
- Alapfokú számítógép használat ( fotoshop; excell)
Amit kínálunk:
- Jó fizetés
- Jófejek, jó hangulatban, egy helyen...
Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet,küldd el a jelentkezésed egy fényképes önéletrajz formájában a leon.alianza.ug@gmail.com -ra , és mi mindenképpen behívunk egy megbeszélésre!!!
Feladás dátuma: július 15. 17:08.

Kapcsolatfelvétel