(Hirdetés azonosító: 80308034) Hirdetés kezelése »
8 db
Bruttó bér: 369 000  Ft / hó Bruttó bér: 450 000  Ft / hó Bruttó bér: 373 500  Ft / hó Bruttó bér: 342 000  Ft / hó Bruttó bér: 324 000  Ft / hó Bruttó bér: 333 000  Ft / hó Bruttó bér: 346 500  Ft / hó Bruttó bér: 324 000  Ft / hó Bruttó bér: 355 500  Ft / hó Bruttó bér: 351 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Üzletvezető, Boltvezető

Szóval,ha volna kedved nálunk dolgozni,eligazgatni öreg üzletünk fiatal tetoválóit,és jól kommunikálsz két nyelven, magyarul és angolul,és mindezt úgy,hogy közben tök jól keresel,akkor keress meg minket minél hamarabb egy fényképes önéletrajzzal a leon.alianza.ug@gmail.com-on!!!
Amit várunk:
- Folyékony angol nyelvtudás szóban,írásban
- Jó kommunikációs készségek
- Pontosság,precizitás
- Alapfokú számítógép használat ( fotoshop; excell)
Amit kínálunk:
- Jó fizetés
- Jó fejek, jó hangulatban, egy helyen...
Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet,küldd el a jelentkezésed egy fényképes önéletrajz formájában a leon.alianza.ug@gmail.com -ra , és mi mindenképpen behívunk egy megbeszélésre!!! Várunk...
Feladás dátuma: november 1. 19:16.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel