(Hirdetésazonosító: 56693611) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 174 300  Ft Bruttó bér: 165 900  Ft Bruttó bér: 147 000  Ft Bruttó bér: 149 100  Ft Bruttó bér: 149 100  Ft Bruttó bér: 170 100  Ft Bruttó bér: 210 000  Ft Bruttó bér: 153 300  Ft Bruttó bér: 165 900  Ft Bruttó bér: 155 400  Ft
Céges

Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Eladó

Leírás

VII. kerületi Lottózóba keresünk online terminálkezelői vizsgával, valamint hírlap eladási és kezelési gyakorlattal rendelkező, nem dohányzó munkatársat. Teljes vagy részmunkaidő is lehetséges, hosszú távú, bejelentett munka, jó közlekedéssel. Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal lehet. (sunyovszkyferenc@t-online.hu)
Feladás dátuma: július 28. 06:35.
Nyomtatás

Mai hitelajánlat(x)

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.