(Hirdetés azonosító: 86046326) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 879 684  Ft / hó Bruttó bér: 879 684  Ft / hó Bruttó bér: 812 016  Ft / hó Bruttó bér: 1 127 820  Ft / hó Bruttó bér: 936 074  Ft / hó Bruttó bér: 800 738  Ft / hó Bruttó bér: 913 518  Ft / hó Bruttó bér: 924 796  Ft / hó Bruttó bér: 789 460  Ft / hó Bruttó bér: 868 406  Ft / hó
Egyedi ajánlat! Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XVII.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Víz- gáz- fűtésszerelő
Cégnév: 5csillag*****szakszolgálat

Víz-Fűtésszerelő szakképesítéssel , legalább 3 éves szakmai gyakorlattal és B kategóriás jogosítvánnyal (3 éves vezetői rutinnal) rendelkező munkatársat keresünk,azonnali munkakezdéssel.Már csak 2 hely van!
Budapest és Pest-megye területén dolgozunk.
Kezdő kereset: 300.000-ft (feltételekkel)
3-5 hónap után:450.000-550.000-ft(feltételekkel)
12 hónap után: 650.000-750.000-ft (feltételekkel)

Köszönjük a rendkívül sok érdeklődést. Ezért szeretnénk tisztázni, csak a fenti feltételeket teljesítő kollégákat keressük.
Szállást nem biztosítunk Budapesten. A keresetekre nézve,utazási hozzájárulást nem adunk.Magyar anyanyelvű munkatársakat keresünk,idegen nyelvtudás nem szükséges ezért nem feltétel.

Amit még biztosítunk:
-Munkaruha
-Szakmai fejlődés
-Beiskolázás (továbbképzés)

Alap követelmények:
-Józan élet (Alkohol és kábítószer mentes)
-Megbízhatóság, Önállóság
-Precíz munkavégzés
-Motiváltság a munkavégzésben
-Egyéni célok megvalósítása

T:0620 350 1 350
Feladás dátuma: december 11. 17:20.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel