VRV Hungary Kft. állást hirdet képesített villanyszerelői munkakörbe

Feladás dátuma:

jún 12., 09:29

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
VRV Hungary Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Villanyszerelő

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Ipari csarnokok villanyszerelésében jártas szakembert keresünk Bp. és Pest megyei munkaterületekre.

Céginformáció:
A VRV Hungary Kft. egy elismert és megbízható vállalkozás, amely széleskörű villanyszerelési szolgáltatásokat nyújt Megrendelőinek Budapesten és környékén. Cégünk kiemelkedő tapasztalattal rendelkezik az ipari ingatlanok, csarnokok, üzemek és egyéb létesítmények villanyszerelési feladatainak terén.
Cégünk fő célkitűzése az ügyfelek elégedettsége és biztonsága. Kiemelt figyelmet fordítunk a minőségi munkavégzésre és az időben történő szolgáltatásra. Munkatársaink tudásukkal, kitartásukkal és megbízhatóságukkal évek óta erősítik kollektívánkat, megalapozva a cég stabilitását a Vállalkozói szférában.

Amit kínálunk:
-bejelentett munkahely, hosszútávú munkalehetőség,
-munkavégzés hétfőtől péntekig tart, 9 órás munkaidőben, 2-4 fős csapatokban Budapesten, valamint Pest megyében,
-minőségi munkagépek, eszközpark,
-munkaruházat,
-csapatépítés,
-év végi jutalmazás,
-munkavégzés mentes időszak karácsony és újév között.

Elvárásaink:
-józan életmód(!),
-önálló munkavégzés,
-villanyszerelői képesítés,
-villanyszerelésben jártasság(!)
-B kategóriás jogosítvány (előny)

Kezdő munkabér: nettó 450.000Ft./hó

Munkakezdés Budapest IV. kerület, Széchenyi tér 9. sz. alatti telephelyünkön. Érkezés 6:30h és 6:45h között, majd innen indulunk 2-3 fős csapatokban munkaterületeinkre.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147935600

Jófogás alkamazás QR kód