- 25 %

Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr

Személy és vagyonőröket keresek azonnali kezdéssel 3.kerületi irodaházba.
Beosztás:24/48
Bérezés: nettó 750Ft/óra
Feladatok:08:00-17:00-ig nappalos recepciós munkájának segítése.
17:00-07:00-ig recepciós feladatok

Feltételek: jó megjelenés, jó kommunikációs képesség.
Angol nyelvtudás előnyt jelent de nem feltétel.
Jelentkezni Kizárólag a varga.ferenc.bizt@gmail.com e-mail címen fényképes szakmai önéletrajzzal.
Feladás dátuma: szeptember 29. 13:44.

Kapcsolatfelvétel