Bruttó bér: 525  Ft Bruttó bér: 518  Ft Bruttó bér: 525  Ft Bruttó bér: 560  Ft Bruttó bér: 490  Ft Bruttó bér: 553  Ft Bruttó bér: 560  Ft Bruttó bér: 588  Ft Bruttó bér: 750  Ft Bruttó bér: 546  Ft

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr

Leírás

Vagyonőrök figyelem!
Vagyonőr kollégát keresünk 24/48-as beosztásba nettó 750 Ft-os órabérrel. Főbb feladatok recepciós munkakör és járőrözés.
Szükséges érvényes vagyonőri igazolvány, továbbképzési vizsga.
Bérezés kezdő nettó 750,- Ft
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a következő email címen lehet:
toronyirodahaz@gmail.com vagy
telefonon: +36707787046; +36703833208
Feladás dátuma: október 30. 12:14.

Kapcsolatfelvétel