(Hirdetés azonosító: 78346666) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Multirégió Pest

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr
Cégnév: Astra Biztonsági Szolgáltató Kft

Leírás

Cégünk 2015 óta van jelen a hazai vagyonvédelmi piacon.
Hisszük, hogy a korrekt, törvényes foglalkoztatás hosszú távú előnyei értékesebbek, mint a - vagyonvédelmi piacra sajnálatos módon egyre inkább jellemző alternatív foglalkoztatási módszerekkel rövid távon realizálható anyagi haszon.

Jelenleg alábbi pozíciókba keresünk vagyonőr kollégákat:

Magas látogatószámú intézmény (XIV. kerület)
- 24/48 órás munkarend
- Feladatok: járőr, gazdasági bejáraton történő beléptetés, riasztások kezelése
- 800 Ft/óra + cafeteria
- Bruttó 295 ezer Ft/hónap
- A beosztás egymás között rugalmasan felosztható a váltópartnerekkel.
- Hosszú távú stabil munkalehetőség, rendezett munkavállalói jogviszony.

Áruház őrzés a 11. kerületben
- Akár teljes munkaidőben vagy kereset kiegészítés céljából, mellékállásba is keresünk kollégát
- 8,5 órás nappali műszak
- Nettó 800 Ft/óra
- Utazás támogatás
- Nyugodt, kultúrált munkakörnyezet (nem drogéria, nem élelmiszerbolt)

Tartalékos / diszpécser
- Az őrhelyek telefonos felügyelete (érkezés, távozás)
- Hiányzás esetén az üres őrhely elfoglalása
- Heti 6 nap készenlét/munkavégzés
- Díjazás: havi nettó 170E + BKK bérlet

Amit kérünk:
- Kultúrált megjelenés, ápoltság, higénia
- Egyenesség, korrektség
- Érvényes vagyonőri igazolvány + tanúsítvány megléte
- Megbízhatóság, pontosság

Amit nyújtunk:
- Tervezhető beosztás, stabil jövedelem, terhelésfüggő kereseti lehetőségek
- Vagyonőri engedély hiánya esetén teljes képzési térítés tanulmányi szerződés keretében
- Törvényes foglalkoztatás
- Saját alkalmazotti, rendes bejelentés. Mi be is fizetjük a járulékokat az alkalmazottaink után.
- Fizetett szabadság, fizetett betegszabadság

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és a pályázott pozíció megjelölésével az erdos.mate@astrasec.eu email címen.
Feladás dátuma: november 2. 18:10.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel