Sürgős!

Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr
Cégnév: HouseHold 4YOU Kft

Vagyonőr kollégákat keresünk IX. kerületi ipari üzembe. Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél, előrelépési lehetőségekkel.

Teljes munkaidős pozíció, 24 illetve 12 órás szolgálati renddel, bejelentett, legitim foglalkoztatás, munkaszerződéssel.

Amennyiben érdekli a lehetőség, jelentkezzen a hr@household.hu e-mail címen önéletrajzával vagy a megadott telefonszámon.
Feladás dátuma: április 24. 17:53.

Kapcsolatfelvétel