(Hirdetés azonosító: 75215795) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 226 200  Ft / hó Bruttó bér: 217 500  Ft / hó Bruttó bér: 208 800  Ft / hó Bruttó bér: 290 000  Ft / hó Bruttó bér: 229 100  Ft / hó Bruttó bér: 226 200  Ft / hó Bruttó bér: 203 000  Ft / hó Bruttó bér: 243 600  Ft / hó Bruttó bér: 223 300  Ft / hó Bruttó bér: 217 500  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: HouseHold 4YOU Kft

Járőr és recepciós kollégákat keresünk XI. kerületi, A+ kategóriás irodaházba, azonnali kezdéssel.

24/48 órás, illetve 14/24 órás szolgálati rend szerinti munkaidő beosztással, vagyonőr igazolvány nem szükséges. Bejelentett, legitim foglalkoztatás, munkaszerződéssel.

Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél, előrelépési lehetőségekkel.

Amennyiben érdekli a lehetőség, jelentkezzen a hr@household.hu e-mail címen önéletrajzával vagy a megadott telefonszámon.
Feladás dátuma: július 4. 08:47.

Kapcsolatfelvétel