(Hirdetés azonosító: 81512308) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 1 106  Ft / óra Bruttó bér: 1 162  Ft / óra Bruttó bér: 1 176  Ft / óra Bruttó bér: 1 162  Ft / óra Bruttó bér: 1 430  Ft / óra Bruttó bér: 1 008  Ft / óra Bruttó bér: 1 008  Ft / óra Bruttó bér: 1 078  Ft / óra Bruttó bér: 1 120  Ft / óra Bruttó bér: 980  Ft / óra

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr

Budapesti ruházati üzletekbe, érvényes okmányokkal rendelkező vagyonőr kollégákat foglalkoztatnék, azonnali kezdéssel.
Teljes munkaidős és beugrós munkarendbe.
Egyenruhás szolgálat,egyéni és csoportos beosztásban.
Pontos fizetési határidő, Nettó 950 Ft/ óra.
Jelentkezés : ihadas270@gmail.com és a 06704242776 telefonon.
Feladás dátuma: szeptember 24. 09:41.

Kapcsolatfelvétel