Vagyonőr munkavállalókat keresünk!

Bruttó bér:

526 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

jún 12., 12:23
Üzleti
Multirégió
Pest

Elvárt végzettség:
OKJ

Cégnév:
Securimaster Protect Plusz Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Személy - és vagyonőr

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Üllő térségében ipari létesítmény vagyonvédelmi feladatainak ellátására vagyonőr munkavállalókat keresünk, akár azonnali kezdéssel.

Elvárások
- Legyél önálló és magabiztos a munkavégzésed során, de egyben csapatjátékos,
- Legyenek rendben a szakmai végzettségedet igazoló dokumentumok (vagyonőri igazolvány, különbözeti vizsga)!
- A munkakör betöltéséhez legalább 1-2 év szakmai tapasztalat szükséges!

Amit kínálunk
- Alkalmazotti jogviszonyt (főállású, határozatlan idejű munkaszerződéssel).
- Teljes bejelentést (fizetett szabadságodnak és betegállományodnak törvény szerinti kifizetését).
- Alanyi jogon járó adókedvezményed érvényesítését (pl. családi adókedvezmény, személyi adókedvezmény).
- Belépéskor és évente egészségügyi szűrést.
- Utazási költségeid megtérítését (ésszerű távolságokon belül).
- Élet- és baleset biztosítást.
- Folyamatos szakmai képzést és szakmai fejlődési/előmeneteli lehetőséget.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148392477

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 9 napja

Jófogás alkamazás QR kód