(Hirdetés azonosító: 78530240) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 176 250  Ft / hó Bruttó bér: 192 700  Ft / hó Bruttó bér: 176 250  Ft / hó Bruttó bér: 188 000  Ft / hó Bruttó bér: 235 000  Ft / hó Bruttó bér: 195 050  Ft / hó Bruttó bér: 169 200  Ft / hó Bruttó bér: 178 600  Ft / hó Bruttó bér: 171 550  Ft / hó Bruttó bér: 173 900  Ft / hó
Céges Multirégió Bács-Kiskun

Tulajdonságok

Kerület: IV.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Vagyonőr
Cégnév: Bástya-Őr Objektum Kft

Dinamikusan fejlődő budapesti székhelyű vagyonvédelmi cég vagyonőröket keres újpesti telephelyre portaszolgálatra. Beosztás 24/48

Elvárások: pontos, precíz munkavégzés
Számítógép ismeret (Excell, World)
Jó megjelenés, jó kommunikációs készség, terhelhetőség.

Amit kínálunk:stabil hosszútávú munkalehetőség, versenyképes fizetés

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajz e-mailben való elküldésével lehet a roning.power.kft@gmail.com mail cimre
Feladás dátuma: szeptember 4. 07:55.

Kapcsolatfelvétel