Bruttó bér: 830  Ft Bruttó bér: 780  Ft Bruttó bér: 780  Ft Bruttó bér: 810  Ft Bruttó bér: 810  Ft Bruttó bér: 790  Ft Bruttó bér: 1 050  Ft Bruttó bér: 810  Ft Bruttó bér: 810  Ft Bruttó bér: 770  Ft
- 13 %

Tulajdonságok

Multirégió Bács-Kiskun
Kerület: XIII.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Vagyonőr

Kecskeméten található telephelyre keresünk, azonnali kezdéssel, érvényes vagyonőr igazolvánnyal rendelkező vagyonőröket 24/48-as munkaidő beosztással.
Elvárások:
- Jó kommunikációs készség
Főbb feladatok:
- Gépjárművek regisztrálása, dokumentálása
- Járőrtevékenység
Amit biztosítunk:
- munkaruha
- hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal: roning.power.kft@gmail.com e-mailen lehet.
Feladás dátuma: április 26. 17:38.

Kapcsolatfelvétel