Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr

Leírás

Vagyonőröket keresünk az alábbi területekre:

24/48 Irodaház 12.kerület 850 Ft/óra
24/48 Irodaház 6.kerület 750 Ft/óra
17 órás éjszakai 10.kerület telephely 650 Ft/óra
Udvaros kolléga 7 óra 10.kerület telephely 1000 Ft/óra

Vecsés vagyonőr 24/48 650 Ft/ óra
Vecsés recepciós Hétfőtől-Péntekig 12 órás Nettó havi 180000 Ft. Angol tudással.

Minden helyen bejelentett alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezni önéletrajz formájában terület megnevezéssel.

kerezsi.biztonsag@gmail.com email címen.
Feladás dátuma: június 25. 10:48.

Kapcsolatfelvétel