(Hirdetésazonosító: 44334996) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 147 000  Ft Bruttó bér: 170 100  Ft Bruttó bér: 210 000  Ft Bruttó bér: 147 000  Ft Bruttó bér: 176 400  Ft Bruttó bér: 151 200  Ft Bruttó bér: 153 300  Ft Bruttó bér: 155 400  Ft Bruttó bér: 168 000  Ft Bruttó bér: 176 400  Ft
Céges

Tulajdonságok

Kerület: XVIII.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Pénz - és Értékszállító
Cégnév: Risec Pénz és Értékszállító Kft

Leírás

Budapesti, (XVIII ker.) munkahelyre pénz és értékszállítókat felveszünk,
Bér: nettó 176.000 - 230.000 Ft/hó
Feltétel: vagyonőri igazolvány,
Előny: "B" kategóriás jogosítvány.
Fegyvervizsgát mi fizetjük.

Tel.: 06-1-297-33-26, 06-30-697-23-64
email: kt@risec.hu
Feladás dátuma: április 20. 14:25.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.