Vagyonvédelmi területi vezető

Feladás dátuma:

máj 7., 12:46
Üzleti
Multirégió
Pest

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Wellcoor Securiy Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Területi képviselő

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Vagyonvédelmi területi vezető pozíció betöltésére keresünk elhivatott munkatársat a csapatunkba Budapest és Pest Vármegye területére
Főbb feladatok :
o Nagy létszámú állomány napi életének irányítása
o Vagyonvédelmi szolgáltatás szervezése (létszámgazdálkodás, eszközbiztosítás)
o Szolgálatvezénylések, dokumentációk elkészítése, naprakészen tartása
o Toborzás
o Napi szintű kapcsolattartás a végrehajtó állománnyal
o Rendkívüli események kivizsgálása
Az álláshoz tartozó elvárások:
o Önálló, precíz pontos munkavégzés
o 2-3 év releváns vezetői tapasztalat
o Elhivatottság
o Agilitás
o Rugalmasság
o Vagyonvédelmi okmányok megléte
o Felhasználószintű számítógép kezelői ismeretek ( World, Excel )
o Jó kommunikációs készség
o Jó probléma megoldó készség
o Határozott, magabiztos fellépés
o Ápolt megjelenés
o Szabálykövető és etikus magatartás, megbízhatóság, terhelhetőség
o B járműkategóriára érvényes vezetői engedély
Előnyt jelent
o Legalább középfokú állami iskolai végzettség (érettségi) és biztonságszervező OKJ bizonyítvány vagy a BM rendelet 10/A. §-ban nevesített felső- és középfokú végzettségek és szakképesítések
o Fegyveres testületnél letöltött szolgálati idő előnyt jelent
Amit kínálunk :
o Folyamatos, bejelentett munkaviszony, teljes munkaidő, kötetlen munkarendben
o Jelentkezéshez szükséges: fényképes önéletrajz a bérigény megjelölésével. Az önéletrajzokat a () e-mail címre várjuk.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147599584

Jófogás alkamazás QR kód