Bruttó bér: 144 000  Ft / hó Bruttó bér: 150 000  Ft / hó Bruttó bér: 158 000  Ft / hó Bruttó bér: 156 000  Ft / hó Bruttó bér: 200 000  Ft / hó Bruttó bér: 140 000  Ft / hó Bruttó bér: 168 000  Ft / hó Bruttó bér: 158 000  Ft / hó Bruttó bér: 156 000  Ft / hó Bruttó bér: 156 000  Ft / hó
Céges Multirégió Pest

Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Pénztáros
Cégnév: IblaChange

Valutaváltó pozícióba keresünk munkatársakat, azonnali kezdéssel. Végzettség előny, de nem feltétel.
Min. elvárás: Érettségi
Nettó kezdő fizetés: 200.000/hó
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet: iblachange@t-online.hu
Feladás dátuma: június 12. 14:51.

Kapcsolatfelvétel