Bruttó bér: 265 600  Ft / hó Bruttó bér: 268 800  Ft / hó Bruttó bér: 224 000  Ft / hó Bruttó bér: 246 400  Ft / hó Bruttó bér: 249 600  Ft / hó Bruttó bér: 256 000  Ft / hó Bruttó bér: 265 600  Ft / hó Bruttó bér: 320 000  Ft / hó Bruttó bér: 227 200  Ft / hó Bruttó bér: 227 200  Ft / hó
Céges Multirégió Pest

Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Pénzügy / számvitel
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Pénztáros
Cégnév: wert change kft

Szakképzett valutapénztárost keres magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cég azonnali kezdéssel!Kiemelt bérezés!!

Elvárások:

-Valutapénztárosi szakképzettség
-Alapfokú nyelvvizsga(nem alapfeltétel,de valamilyen nyelven értsen kicsit)
-Szakmai gyakorlat
-Fényképes önéletrajz(wertchange@gmail.com)
-Erkölcsi bizonyítvány
-Bérezés megegyezés szerint
-Rugalmas munkaidő,részmunkaidő is lehetséges
-Fiatalos csapat,jófej főnökök
Feladás dátuma: július 3. 14:29.

Kapcsolatfelvétel