Jó fogás!

Tulajdonságok

Országos
Kerület: I.
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Munkakör megnevezése: Szabó, Varró

Varrónő és cipőfelsőrész készítő munkatársakat keresünk dél-németországi modern üzembe, akik lehetőleg több éves ipari gyakorlattal rendelkeznek.

Kiemelkedő bérezést, valamint ingyenes szállás- és kiutazási lehetőséget biztosítunk.

Német nyelvtudás nem szükséges.

Fényképes önéletrajzot a következő címre várjuk:
atx.487@gmail.com
Feladás dátuma: december 3. 11:36.

Kapcsolatfelvétel