(Hirdetés azonosító: 27612690) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: La Mariée Budapest

Budapesti, belvárosi, exkluzív esküvői ruhaszalon precíz, munkájára igényes, varrónői képesítéssel rendelkező, gyakorlott varrónőt keres azonnali kezdéssel vidám, folyamatosan bővülő csapatába, bejelentett munkaviszonnyal, teljes munkaidőre (nem bedolgozásra!)! Több éves szakmai gyakorlat szükséges (nem feltétel az esküvői szalonban szerzett gyakorlat, a betanítást vállaljuk!!).
Feladatkör: esküvői ruhák méretre igazítása, vevők kiszolgálása
Amit kínálunk: Exkluzív munkakörülmények, kiemelt, versenyképes jövedelem: nettó 190.000.-Ft és 230.000.-Ft tapasztalattól függően!
Vidékieknek utazási hozzájárulás!
Fényképes önéletrajzokat a megadott email címre, info@lamariee.hu várjuk személyes adatok, iskolák és volt munkahelyek megjelölésével! Köszönjük!
Feladás dátuma: október 22. 09:36.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel