Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szabó, Varró
Cégnév: Esküvői szalon

Belvárosi, exkluzív, díjnyertes esküvői ruhaszalon munkájára igényes, precíz varrónői szakképesítéssel rendelkező eladó-varrónőt keres bejelentett munkaviszonnyal, teljes munkaidőre, vidám, folyamatosan bővülő csapatába! Több éves szakmai gyakorlat szükséges (nem feltétel az esküvői szalonban szerzett tapasztalat, a betanítást vállaljuk!)!
Feladatkör: ruhák méretre igazítása, vevők kiszolgálása
Kiemelt, Versenyképes jövedelem: fix + teljesítményarányos
Fényképes önéletrajzokat az info@lamariee.hu email címre várjuk! Köszönjük!
Feladás dátuma: október 18. 10:27.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel