(Hirdetés azonosító: 83771381) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 185 000  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: II.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Betanított munkás

Budai bevásárló központban lévő vegytisztító felvevőhelyünkre önmagára és munkájára igényes munkatársat keresünk.
Textil ipari ismeretekben jártasság előny.
Nyugdíjasoknak kimondottan ideális munkakör.
Fényképes önéletrajzot és jelentkezést az alábbi elérhetőségekre kérünk:
vegytisztito01@gmail.com
30-919-3318
Feladás dátuma: szeptember 19. 19:03.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel